Маріуполь виснажив російські підрозділи, Кремль намагається приховати реальні масштаби втрат – розвідка Британії

12:57
25.04.2022

Росія через брак особового складу не здатна проводити повноцінну атаку у Маріуполі. Українські захисники знизили боєздатність підрозділів, що тримають місто в облозі.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони Великої Британії. На думку розвідки, рішення Кремля блокувати, а не атакувати “Азовсталь” означає, що багато підрозділів залишаються закріпленими в місті, отже – не можуть бути передислоковані.

“Українські захисники також завдали втрат багатьом підрозділам РФ та знизили їхню боєздатність”, – сказано в повідомленні.

У розвідці зазначають, що Міноборони РФ хоче контролювати виплати сім’ям солдатів, які загинули на війні в Україні. Таким чином, відомство має намір приховати реальні масштаби втрат.

“МО пропонує, щоб військові, а не цивільні чиновники контролювали виплати компенсацій сім’ям загиблих солдатів. Це може бути продиктовано бажанням приховати від свого населення реальні масштаби втрат”, – сказано в повідомленні.

Також у Лондоні вважають, що країна-агресор досягла невеликих успіхів після того, як вирішила перемістити фокус удару на повну окупацію Донбасу. “Без необхідного тилового та бойового забезпечення про відчутний прорив говорити не можна”, – йдеться у зведенні.

Obozrevatel