Полковник розповів, яким хитрим способом Україна може захиститися від нової агресії РФ

09:23
03.08.2022

Україні для того, щоб захиститися від нової агресії Російської Федерації необхідно перемогти у війні і домогтися того, щоб біля російського кордону був розміщений миротворчий контингент Організації Об’єднаних Націй.

Україна переможе Росію тоді, коли вийде на свої кордони 1991 року, розповів військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов.

“Наша перемога буде виглядати виходом на кордони 91-го року… продовження обстрілів у цьому разі може бути вирішено кількома способами – по-перше, ми почнемо відповідати, і в прикордонній смузі будуть дуелі…”, – сказав він.

За його словами, якщо українські воїни виходять на державні кордони, Київ відразу ж звертається в ООН “з наданням нам, припустимо, миротворчого контингенту і проведенням на території України миротворчої операції військ ООН під назвою розділення протиборчих сторін”.

“Є такий вид операцій. Вона успішно вже проходить… скоро буде 50 років, на північному Кіпрі (у 1974 році Туреччина вдерлася на Кіпр, була захоплена частина півночі країни – Ред.). Коли на нашому кордоні стануть миротворчі сили ООН. І ось тут Росія вже ніяк не зможе заперечити, …накласти … вето”, – заявив Жданов.

Полковник вважає, що РФ можуть відсторонити від голосування з цього питання.

“А коли солдат ООН стане на нашому державно кордоні, вийде, що Росія стріляє у війська ООН. Відповідно, це може спричинити… санкції…, аж до виключення її з організації Об’єднаних Націй. Ну, або тоді доведеться розпускати ООН, якщо вона не зможе виконувати свої функціональні обов’язки, які, до речі, прописані в статуті”, – додав експерт.

Уніан