Права молодь

Права Молодь – українська молодіжна організація.

Для створення могутньої Української Держави необхідні патріотичні, амбітні, висококваліфіковані українці. Мета Правої Молоді — виховання саме такого покоління, готового жити заради своєї Нації та Батьківщини. Ми створюємо умови молодому українцю для прояву його талантів, його зростання і спеціалізації на службі правій Справі.

Права Молодь об’єднує в своїх лавах юнацтво, яке: поділяє українські націоналістичні погляди; жадає докорінних змін в державі; підпадає у вікову категорію 16-21.

Завдання ПМ:

  • Вишкільно-виховне. Патріотичне виховання творчої та свідомої молоді. Проведення практик, спрямованих на розвиток різноманітних здібностей і гартування характеру.
  • Популяризація Ідеї. Поширення ідеології українського націоналізму. Розвиток культури спорту та здорового способу життя. Згуртування молоді спільних поглядів з різних регіонів України. Широка комунікація з рухами однодумців.
  • Розвиток. Розбудова та зміцнення мережі ПМ у різних напрямках і сферах. Реалізація масштабних проектів, спрямованих на культурний, фізичний та інтелектуальний розвиток української молоді.

Провід НВР “Правий сектор” здійснює координацію ПМ. Організація в системі “Правого сектору” діє як автономна, маючи власне Керівництво. Очолює ПМ Керівник, якого призначає Провід НВР “Правий сектор” з урахованням думки членства.

Організаційний номер: +38 (068) 838 97 41

Електронна скринька організації: pravamolod.ps@gmail.com